Turistický portál Královéhradeckého kraje

Kalendář akcí

Hradec Králové Sebepoznání

Sebepoznání

27.3.2023 | Jiný typ akce

Jaké existují možnosti seberozvoje v osobním a pracovním životě? Druhá přednáška z cyklu s párovým terapeutem Mgr. Lukášem Dastlíkem.

Více
Jilemnice Březen – měsíc divadla

Březen – měsíc divadla

1.3.2023 - 31.3.2023 | Divadlo

28. ročník divadelní přehlídky, při které vás během měsíce března potěší pět ochotnických a dvě profesionální divadla.

Více
Hradec Králové Výstava studentských prací SOAVOSHK

Výstava studentských prací SOAVOSHK

1.3.2023 - 27.4.2023 | Výtvarné umění, grafika, malířství, sochařství, design, užité umění, lidová řemesla, řezbářství, výtvarné umění, jiné

Výstava je průřezem výtvarnou tvorbou žáků oboru „předškolní a mimoškolní pedagogika“.

Více
Třebechovice pod Orebem OBRAZY A BETLÉMY EVY MILOTOVÉ

OBRAZY A BETLÉMY EVY MILOTOVÉ

4.3.2023 - 14.5.2023 | Výtvarné umění

Od začátku března bude možné v muzeu zhlédnout výstavu půvabných obrazů a betlémů zkušené výtvarnice Evy Milotové z Hulína u Kroměříže. Autorka milovala malování již od dětství, kdy společně s tatínkem jezdila malovat do přírody. Později vystudovala UMPRUM v Uherském Hradišti obor malba. V roce 1984 byla přijata mezi členy Fondu Československého výtvarného umění a stala se profesionální výtvarnicí. Uspořádala řadu autorských výstav doma i v zahraničí.

Více
Hradec Králové DRACI V ANIMACI A ČTYŘHLAS

DRACI V ANIMACI A ČTYŘHLAS

1.1.2023 - 31.8.2023 | Jiný typ akce

Labyrint Divadla Drak již podruhé ožívá interaktivním výstavním projektem věnovaným animaci a všemu, co k ní patří. Celé druhé patro galerie jsme pro vás proměnili v animační inkubátor – místo, kde můžete na chvilku zastavit čas a nechat rozběhnout svou vlastní fantazii. Staňte se průzkumníkem, kterému nezůstane skryto žádné tajemství klasických filmových triků, nebo si rovnou natočte svůj vlastní animovaný film. Nezáleží na vašem věku ani zkušenostech. Nemusíte být zdatným výtvarníkem ani technickým specialistou. Animace je totiž hra otevřená všem, kdo mají chuť a odvahu si ji vyzkoušet!

Více