Turistický portál Královéhradeckého kraje

Kalendář akcí

Žacléř Hackathon Žacléř - Cestovní ruch a socioekonomický rozvoj Žacléřska

Hackathon Žacléř - Cestovní ruch a socioekonomický rozvoj Žacléřska

4.11.2022 | Jiný typ akce

Generátor nápadů na téma rozvoje cestovního ruchu pro zlepšení socioekonomické situace Žacléřska Máte dobré nápady? Sem s nimi! Hledáme nadšence, kteří nám pomůžou vymyslet, jak co nejlépe pomoci rozvoji cestovního ruchu ve městě Žacléři a okolí a pomoci tak socioekonomického rozvoji regionu. Zapojte se s námi do souboje nápadů. Na nejlepší nápady čekají zajímavá ocenění.

Více
Doudleby nad Orlicí Farmářské trhy

Farmářské trhy

11.12.2022 | jarmark, Gastronomie

V areálu zámku v Doudlebách nad Orlicí se můžete těšit na několik farmářských trhů. 10. dubna navštivte farmářské velikonoční trhy, 15. května na Vás čekají májové trhy s výstavou bonsají, 14. srpna se můžete těšit na řemeslný jarmark, 16. října se konají dušičkové trhy, 13. listopadu navštivte zámek Doudleby nad Orlicí za svatomartinskými trhy a poslední farmářské trhy tohoto roku budou věnovány vánočnímu jarmarku.

Více
Hořiněves Vítání sv. Martina na bílém koni

Vítání sv. Martina na bílém koni

12.11.2022 | Folklórní a společenské akce, průvod, jarmark, jiné společenské akce

Přijměte pozvání na tradiční akci v obci Hořiněves. Svatomartinské trhy od 10,30 - 16,00 hod. Příjezd sv. Martina, princezny Martiny a jejich družiny v 11,00 hod. Výdej husího menu v Sokolovně v areálu TJ Sokol Hořiněves od 14,00 hod., program zde bude pokračovat až do večerních hodin.

Více
Hradec Králové Martinské trhy

Martinské trhy

12.11.2022 | Folklórní a společenské akce, jarmark, Gastronomie

Hradecká kulturní a vzdělávací společnost s.r.o. pořádá dne 12.11. tradiční MARTINSKÉ TRHY, které se uskuteční v budově Adalbertina a přilehlém okolí. Prodej bude umožněn jak prodejcům v budově, tak i stánkový prodej v okolí budovy od 9:00 do 16:00 hodin.

Více
Náchod Avantgarda ve filmu

Avantgarda ve filmu

9.11.2022 | jiné filmové akce, Film

GVUN kino. Projekce krátkých avantgardních filmů z 20. a 30. let minulého století uváděná v rámci doprovodných programů k výstavě Sny Grigorije Musatova. Výběr se soustředí na české i východoevropské experimentální snímky a jejich precizní formální stránku.

Více
Náchod Bdít sněním

Bdít sněním

14.11.2022 | Výtvarné umění, výtvarné umění

Workshop pro veřejnost vedený umělkyní Lenkou Jirkovou Táborskou, autorkou výstavy Hledím si smyslů. GVUN Kabinet

Více
1 2 3 4 5 6 7 8 | další >>