Turistický portál Královéhradeckého kraje

Soutěž Cyklopecky Východních Čech

Hradecko

Vážení cyklo fanoušci, Pardubický a Královéhradecký kraj spojily své síly a díky tomu vznikly zbrusu nové trasy, které vás provedou napříč oběma kraji. Pevně věříme, že se vám budou líbit. Jste připraveni šlápnout do pedálů?

Během tvoření tras jsme mysleli opravdu na každého. Ať už jste aktivním sportovcem, rekreačním cyklistou či mírně unaveným rodičem, který zrovna nepotřebuje s dětmi „lámat“ rekordy. Pro velké objevitele jsou připraveny cyklo výlety prošpikované hrady, zámky a unikátními místy, ze kterých se vám bude tajit dech. Rodiny s dětmi ocení zejména nenáročné trasy s možností koupání, relaxu v přírodě nebo návštěvy zoo či hřebčína. Máte rádi výzvy a adrenalin? Tak si namažte klouby, vezměte s sebou dostatek tekutin a vyrazte na trasy vedoucí přes hřebeny hor. Odměnou pro vás budou super výhledy i za hranice Česka. Společně vám přejeme šťastnou cestu a doufáme, že vás nové trasy „chytnou“ za srdce. Tak do toho! 

Jak soutěžit?

Získejte alespoň tři razítka z třech různých tras do Vandrovní knížky na některých z 15 uvedených cyklovýletů. Stačí absolvovat i jen část cyklotrasy a nezáleží na tom, jestli na kole, pěšky nebo jiným způsobem.

Pokud chcete soutěžit o hlavní cenu (elektrokolo), musíte zároveň získat bonusové razítko z prodejny Cyklopoint v Pardubicích nebo Trutnově. Jednomu soutěžícímu bude vydáno pouze jedno razítko do jedné Vandrovní knížky.


Kde dostanu razítko?

Na každé cyklotrase jsou vždy nejméně dvě místa, kde můžete získat do své Vandrovní knížky razítko.

Kdy můžu soutěžit?

Soutěž se koná od 1. 6. do 20. 10. 2020.

Kdo soutěž organizuje?

Destinační společnost Východní Čechy ve spolupráci s Pardubickým a Královéhradeckým krajem

O co se hraje:

  • 1. cena › ELEKTROKOLO v hodnotě 70 000 Kč
  • 2. cena › HORSKÉ KOLO MERIDA v hodnotě 15 000 Kč
  • 3. cena › POUKAZ v hodnotě 10 000 Kč na služby v resortu Tree of Life (Lázně Bělohrad)
  • 4. cena › KOLOBĚŽKA YEDOO v hodnotě 7 500 Kč
  • 5. cena › POUKAZ v hodnotě 5 000 Kč na služby v hotelu Jezerka (Seč)
  • 6.–10. cena › POUKAZ v hodnotě 1 000 Kč v jakékoliv prodejně Cyklopoint
  • 11.–20. cena › DÁRKOVÉ PROPAGAČNÍ PŘEDMĚTY A VSTUPENKY na vybrané akce a zážitky ve Východních Čechách

Jak vyhrát?

Každá Vandrovní knížka s alespoň třemi nasbíranými razítky musí být řádně označena jménem soutěžícího, korespondenční adresou, e-mailovou adresou a kontaktním telefonem. Vyplněnou zadní stranu Vandrovní knížky zašlete na adresu Destinační společnost Východní Čechy, nám. Republiky 12, Pardubice 530 02 nebo elektronicky (naskenované nebo vyfocené) na adresu cyklopecky@vychodnicechy.info nejpozději do 15. 9. 2020. Každý soutěžící může zaslat pouze jednu Vandrovní knížku. Z doručených Vandrovních knížek bude vylosováno 20 výherců, kterým budou ceny předány. Výherci budou o vyhlášení včas informováni. Pokud chcete soutěžit o hlavní cenu (elektrokolo), musíte zároveň získat bonusové razítko z prodejny Cyklopoint v Pardubicích nebo Trutnově. Jednomu soutěžícímu bude vydáno pouze jedno razítko do jedné Vandrovní knížky.