Turistický portál Královehradeckého kraje

Hotel Bedřiška

Krkonoše

Hotel Bedřiška se nachází v centru Špindlerova Mlýna. Je situován v klidném prostředí rozlehlé zahrady s překrásným výhledem na vrcholky hor.

K dispozici jsou dvě hotelové restaurace, tenisový kurt, stolní tenis, krytý bazén a sauna. V letních měsících mohou hosté posedět v zahradní restauraci. Sportovní a lyžařské areály Sv. Petr a Medvědín jsou od hotelu vzdáleny 10 min procházkové chůze nebo lze využít skibus, jehož zastávka se nachází u hotelu. Provoz hotelu je non-stop.

Všechny pokoje hotelu jsou situované do rozlehlé zahrady s překrásným výhledem. Hotel disponuje 7 dvoulůžkovými pokoji s možností 1–2 přistýlek, 6-ti studii, dvěma čtyřlůžkovými apartmány s možností 1–2 přistýlek. V hotelové Depandanci vzdálené 50 m od hlavní budovy, se rovněž nabízí ubytování ve dvou a třílůžkových pokojích s možností přistýlek, a ve dvou apartmánech. Hotel je vhodný pro rodinnou rekreaci s dětmi, zejména pro jeho klidnou polohu s rozsáhlou oplocenou zahradou o výměře 10 000 m². Na zahradě je dětem k dispozici dětské hřiště. 

Stravování je zajištěno ve stylové restauraci Orange le Moon s 50 místy u stolu, barem a klubovnou. Provoz restaurace je od 12:00 do 23:00. Jídelní lístek nabízí speciality krkonošské a mezinárodní kuchyně, zejména upravované na lávovém grilu. V letních měsících je k dispozici zahradní restaurace se 40 místy u stolu v rozlehlé zahradě s parkovou úpravou a tenisovým kurtem. 

Ceny

Cena za noc od: 1 700 CZK

Stravování

Kapacita: 86
Služby: akceptace zvířat
Vybavení podniku: salónek, wifi
Stravenky: ne
Platební karty: ano
Czech Specials: ANO

Kapacita

Celková kapacita lůžek: 76
Přistýlky: 10
Celkový počet pokojů: 30
Druhy pokojů: 2 lůžkové, 3 lůžkové, 4 lůžkové, apartmá
Počet 2 lůžkových: 20
Počet 3 lůžkových: 2
Počet 4 lůžkových: 7
Počet apartmá: 1
hotel Bedřiška, autor: archiv subjektu
 
 

Bedřichov 50
Špindlerův Mlýn, 543 51
GPS: 50°43'42.17"N,15°35'46.48"E
Nadmořská výška: 785 m

Telefon:+420 499 433 103
GSM:+420 602 732 885
E-mail:hotel@bedriska.czhotel@bedriska.cz
Web:www.bedriska.czhttp://www.bedriska.cz
hotel Bedřiška, autor: archiv subjektu
hotel Bedřiška, autor: archiv subjektu
hotel Bedřiška, autor: archiv subjektu
hotel Bedřiška, autor: archiv subjektu
hotel Bedřiška, autor: archiv subjektu
hotel Bedřiška, autor: archiv subjektu
hotel Bedřiška, autor: archiv subjektu
Hotel Bedřiška
Hotel Bedřiška
 

Vybavení ubytování

Klasifikace: *** Vybavení: pokoj s umyvadlem Vybavení: pokoj se sprchou Vybavení: pokoj s vanou Vybavení: pokoj s WC Vybavení: TV na pokoji Vybavení: TV ve společenské místnosti Vybavení: TV-SAT Vybavení: pokoj s balkónem Vybavení: internet v objektu Vybavení: internet na pokoji Vybavení: WiFi Vybavení: veřejný telefon Vybavení: možnost vaření Vybavení: kavárna Vybavení: bar Vybavení: zahradní restaurace Vybavení: zahrada, terasa Vybavení: konferenční místnost Vybavení: vybavení pro školení Vybavení: solárium Vybavení: tělocvična, fitness Vybavení: krytý bazén Vybavení: sauna Vybavení: hřiště Vybavení: dětské hřiště Vybavení: tenisové kurty Vybavení: stolní tenis Vybavení: zvířata akceptována Vybavení: parkoviště Vybavení: parkoviště pro autobusy Vybavení: uzavřené parkoviště Vybavení: garáž Vybavení: kreditní karty akceptovány Vybavení: trezor Vybavení: nekuřácké prostředí Vybavení: dětský koutek Doplňkové služby: snídaně Doplňkové služby: polopenze Doplňkové služby: praní, žehlení Doplňkové služby: masáže, rehabilitace Doplňkové služby: konferenční služby Doplňkové služby: programy volného času Doplňkové služby: outdoorové programy Doplňkové služby: taxi Doplňkové služby: směnárna Doplňkové služby: jazykové znalosti