Královéhradecký kraj - turistický portál

Archeopark pravěku Všestary, odkaz se otevře v novém okně
PF 2017
Třebechovické muzeum betlémů
Digitální planetárium v Hradci Králové, odkaz se otevře v novém okně
SkiResort Černá hora – Pec
Archeopark pravěku Všestary, odkaz se otevře v novém okně
PF 2017

Archeopark pravěku Všestary

Areál Archeoparku pravěku ve Všestarech nabízí výjimečnou expozici pravěku s názornými ukázkami dobových staveb, řemesel, zvyků a obyčejů.
Více

PF 2017

Šťastný Nový rok 2017

Třebechovické muzeum betlémů

Přijďte se podívat na zrekonstruovaný Proboštův betlém.

Více

Archeopark pravěku Všestary

Areál Archeoparku pravěku ve Všestarech nabízí výjimečnou expozici pravěku s názornými ukázkami dobových staveb, řemesel, zvyků a obyčejů.
Více

PF 2017

Šťastný Nový rok 2017

Horský pension Svatý Hubert

Krkonoše

Pension se nachází v klidném údolí Dolních Míseček, ale v blízkosti lyžařských středisek a turistických tras. Skibus a letní autobus na Zlaté návrší 200 m od pensionu. Pokoje 2 a 4 lůžkové, vlastní soc. zařízení, dětské hřiště. Stravování formou polopenze. Parkování přímo u pensionu i v zimním období.

Pension se nachází v údolí Dolních Míseček 200 metrů od centrálního parkoviště, kde je zastávka autobusu z Jilemnice nebo přímo z Prahy. Autem z Jilemnice směr Horní Mísečky je to 16 km přímo k pensionu, který nabízí vlastní parkoviště. Poloha pensionu je dobrá jako výchozí bod pro horské túry i blízkost lyžařských středisek

Pension disponuje dvou a čtyřlůžkovými pokoji se sociálním zařízením, stylovou jídelnou a barem pouze pro ubytované hosty. V letních měsících je k využití terasa, dětské hřiště a kruhový bazén s průměrem 3 m. Nechybí ani TV a WI-FI připojení. 

Stravování: polopenze, větší skupiny mají možnost po domluvě plné penze. Snídaně bývá formou bufetu, večeře jednotná – polévka, hlavní chod a moučník. 

Domácí mazlíčci jsou vítáni. 

Léto – mnoho turistických tras vede přímo od pensionu. Spojení autobusem na Zlaté návrší – Vrbatovu boudu, které je jen 200 m od pensionu, vás doveze až na hřebeny. Špindlerův Mlýn je 4 km pěšky od pensionu, s možností využití lanovky Špindlerův Mlýn – Medvědín, kde se nachází dětské hřiště a kousek opodál bobová dráha. Farma Hucul je 6 km – hřiště se zvířátky a vyjížďky na koních jistě potěší mnohé návštěvníky. 

Zima – soukromý vlek Novákova louka se nachází ve vzdálenosti 500 m. Horní Mísečky, Skiareál Špindlerův Mlýn, Medvědín 2 km. Skiareál Aldrov Vítkovice a Free Style aréna Jizerka 6 km. Zastávku skibusu naleznete 200 m od pensionu. 

Horní Mísečky jsou běžeckým centrem mnoha okruhů s napojením na Krkonošskou magistrálu. Vše je zasněžováno a denně upravováno.

Ceny

Letní cena od: 500 CZK
Zimní cena od: 550 CZK

Kapacita

Celková kapacita lůžek: 30
Druhy pokojů: 2 lůžkové, 4 lůžkové
 
 

Dolní Mísečky 310
Vítkovice, 512 38

Telefon:+420 720 139 205
E-mail:Krasa.Z@seznam.czKrasa.Z@seznam.cz
Web:www.ceskehory.cz/svatyhuberthttp://www.ceskehory.cz/svatyhubert
 

Vybavení ubytování

Vybavení: pokoj s umyvadlem Vybavení: pokoj se sprchou Vybavení: pokoj s WC Vybavení: TV ve společenské místnosti Vybavení: WiFi Vybavení: bar Vybavení: zahradní restaurace Vybavení: zahrada, terasa Vybavení: venkovní bazén Vybavení: dětské hřiště Vybavení: zvířata akceptována Vybavení: parkoviště Doplňkové služby: polopenze Doplňkové služby: plná penze

 

Kontakt

Centrála cestovního ruchu Královéhradeckého kraje, z. s.
Pivovarské náměstí 1245 (vchod z třídy ČSA)
500 03  Hradec Králové

e-mail: info@ccrkhk.cz

 
 
load