Turistický portál Královehradeckého kraje

Areál Mladé Buky – Relax & Sport Resort

Krkonoše

Areál Mladé Buky leží ve východních Krkonoších, nedaleko města Trutnova a necelé dvě hodiny jízdy z Prahy. Celoročně otevřený areál nabízí návštěvníkům, zejména těm nejmenším, spoustu sportovního vyžití, zábavy a adrenalinu.

Zimní aktivity 

Sjezdovky, vleky a lanovky 

Díky šířce a profilu tratí nabízí areál lyžařské vyžití rodinám s dětmi i lyžařům hledajícím klidnější svahy a vleky bez front. 6 vleků, třísedačková a čtyřsedačková lanová dráha obsluhující 5,1 km denně kvalitně upravovaných a zasněžovaných tratí. Tratě jsou upravovány min. dvakrát denně rolbou, zasněžování probíhá vždy, když jsou vhodné klimatické podmínky.

KidPark 

Pro pohodlnou přepravu je připraven pojezdový koberec a dětský vlek (lano), zajišťující bezpečné první pokusy na sněhu. Pro zpestření výuky jsou k dispozici různé druhy figurek, slalomy a průjezdy pro pobavení.

V "psí boudě" je pro děti připraveno zázemí. Kidpark naleznete za kulatým skibarem, hned vedle venkovního posezení. 

Pro zákazníky lyžařské školy HELLISH HILL je zde vyhrazen oddělený prostor, ve kterém se začátečníci učí prvním lyžařským krůčkům.

SnowPark 

Ve Snowparku, patřícím k Areálu Mladé Buky došlo k úpravě (zmenšení) překážek, aby si na své přišli nejen snowboardisté, ale také rodiny s dětmi.

Snowpark je oddělen od areálu a má vlastní sjezdovku i vlek. Na sjezdovce o délce 500 m na vás čeká 8 překážek. Snowpark je pro vás otevřen každý den zimní sezóny a je upravován vždy před víkendem.

Večerní lyžování 

Večerní lyžování na 4,1 km upravených a osvětlených tratí vám každý večer nenabídne žádný jiný areál v ČR. 

Večerní jízdy probíhají denně od 18 do 21 hodin. 

Běžecké tratě 

Příznivcům klasického lyžování je připraven 5 km dlouhý běžecký okruh. Projedete se krásnou krajinou s výhledem na Krkonoše a užijete si dokonalý sportovní zážitek.

Bobová dráha Berta 

V horních pasážích vás uchvátí dokonalé výhledy na východní Krkonoše. Tento typ bobové dráhy umožňuje celoroční provoz i za nepříznivých podmínek. Dalším nezapomenutelným zážitkem je večerní jízda na osvětlené bobové dráze. 

Dovolená s dětmi - nabídka

Kidpark s pojezdovým kobercem a dětským vlekem. Děti při výuce lyžování provází psí maskot Balda a pro zpestření výuky jsou k dispozici různé druhy figurek, slalomy a průjezdy. Pro děti je zde také připraveno zázemí s celodenním pitným režimem - možnost hlídání dětí. Balda má navíc každou sobotu odpoledne od 13hod pro děti připraven program plný her a soutěží o drobné ceny.

Kalendář akcí

5.7.2022 8:30 - 18:00

Den lidových řemesel

Vzdálenost: 7,28 km
Užijte si řemeslný den na náměstí v Žacléři.
2.7.2022 20:00

Klášterní struny

Vzdálenost: 10,71 km
Františkánský klášter opět rozezní klášterní struny.
2.7.2022 10:00 - 18:00

Maloúpaký jarmark

Vzdálenost: 13,84 km
Navštivte Maloúpský jarmark v kouzelném prostředí kostela sv. Petra a Pavla v Malé Úpě.
load