Turistický portál Královehradeckého kraje

Hotel Hvězda

Krkonoše

Hotel Hvězda se nachází přímo v centru Pece pod Sněžkou, 500m od lyžařského areálu.

Hotel nabízí celkovou ubytovací kapacitu 37 lůžek ve 2, 3 a 4 lůžkových pokojích, sociální zařízení dle kategorie pokoje: kategorie A a B - vlastní na pokoji, kategorie C - bez.

Stravování dle požadavků: možnost bez stravování, se snídaní, polopenze a plná penze. V objektu se nachází stylová restaurace s tradiční českou kuchyní, k dispozici venkovní posezení, ski servis, půjčovna, úschovna lyží a bezdrátové připojení na internet pomocí Wi-Fi. Parkování přímo u hotelu v letním i zimním období. Domácí zvířata: po dohodě.

Zimní aktivity:
50 m od hotelu se nachází přibližovací vlek do Skiparku Pec pod Sněžkou, kde je k dispozici mnoho různých obtížností, lyžařské školy, půjčovny lyžařského vybavení, skiservisy, systém umělého zasněžování, možnost 3 osvětlených sjezdovek. V okolí jsou upravované běžecké tratě - Krkonošská magistrála.

Letní aktivity:
Ideální místo pro pěší turistiku a cykloturistiku.
V blízkém okolí se nachází bazén, fitness, sauna, solárium, tenisové kurty, squash, bowling a další stylové restaurace. Možnost zprostředkování vyjížděk na koních.

Kapacita

Celková kapacita lůžek: 28
Celkový počet pokojů: 10
Druhy pokojů: 2 lůžkové, 3 lůžkové, 4 lůžkové, vícelůžkové
Počet 2 lůžkových: 6
Počet 3 lůžkových: 2
Počet 4 lůžkových: 1
Počet vícelůžkových: 1

Kalendář akcí

8.8.2022 14:00

Komentovaná vycházka po NS Den bitvy u Trutnova 27. 6. 1866

Vzdálenost: 19,43 km
Naučná stezka vede místy nejurputnějších bojů jediné bitvy prusko-rakouské války 1866, ve které zvítězili Rakušané. Že to byly boje skutečně tvrdé a kruté, o tom ...
Hotel Hvězda, autor: Archiv hotelu Hvězda
 
 

Pec pod Sněžkou 193, 542 21
GPS: 50°41'38.53"N,15°44'2.366"E
Nadmořská výška: 780 m

Telefon:+420 499 896 242
GSM:+420 722 702 111
E-mail:info@hotelhvezda.czinfo@hotelhvezda.cz
Web:www.hotelhvezda.czhttp://www.hotelhvezda.cz
Hotel Hvězda, autor: Archiv hotelu Hvězda
Hotel Hvězda, autor: Archiv hotelu Hvězda
Hotel Hvězda, autor: Archiv hotelu Hvězda
Hotel Hvězda, autor: Archiv hotelu Hvězda
Hotel Hvězda, autor: Archiv hotelu Hvězda
 

Vybavení ubytování

Vybavení: pokoj s umyvadlem Vybavení: pokoj se sprchou Vybavení: pokoj s WC Vybavení: TV na pokoji Vybavení: TV ve společenské místnosti Vybavení: TV-SAT Vybavení: internet v objektu Vybavení: veřejný telefon Vybavení: kavárna Vybavení: bar Vybavení: zahradní restaurace Vybavení: gril, ohniště Vybavení: konferenční místnost Vybavení: vybavení pro školení Vybavení: taneční parket Vybavení: půjčovna kol Vybavení: půjčovna lyží Vybavení: zvířata akceptována Vybavení: parkoviště Vybavení: úschovna sportovních potřeb Vybavení: nekuřácké prostředí Doplňkové služby: taxi