Turistický portál Královéhradeckého kraje

Hotel Pivovarská bašta

Krkonoše

Romantický a stylový Hotel Pivovarská bašta poskytuje ubytování na severním okraji města Vrchlabí, které se nachází v regionu Krkonoše.

Hotel Pivovarská bašta – ubytování:

Tříhvězdičkový hotel a restaurant Pivovarská Bašta nabízí ubytování v 17 dvoulůžkových pokojích, vybavených koupelnou a toaletou. V přízemí hotelu a solonu se můžete připojit zdarma k intenetu. Dále vám poskytneme kvalitní stravování v naší restauraci. K parkování můžete využít přilehlé vlastní parkoviště. Parkovat zde mohou osobní automobily i autobusy.

Hotel Pivovarská bašta – další služby:

Zajistí zde pro vás svatby, pracovní obědy, večeře, rauty, večírky, promoce, pracovní schůzky s možností jednání v soukromí. Doporučujeme vyzkoušet gotickou atmosféru Rytířského sálu. Dále pak exkurze pivovaru.

Město je, jak všem fanouškům lyžování známo, součástí rekreační oblasti středních Krkonoš – Špindlerův Mlýn, Benecko, Strážné.

Hotel Pivovarská bašta  sport, aktivity:

Hotel Pivovarská bašta je tedy ideálním místem pro pobyt milovníků zimních sportů. SKI areál Vrchlabí, je vzdálen od hotelu cca 300 metrů, Herlíkovice pak přibližně 1 kilometr.

Ceny

Zimní cena od: 1 700 CZK

Kapacita

Celková kapacita lůžek: 34
Celkový počet pokojů: 17
Druhy pokojů: 2 lůžkové, apartmá
Počet 2 lůžkových: 17

Kongresové vybavení

Technické vybavení: flip-chart, televizor, video, DVD přehrávač, CD přehrávač, počítač, internet, WiFi, kopírka, laserové ukazovátko, ozvučení, mikrofony, videokamera
Služby: catering, sekretářské služby, květinová výzdoba, parkoviště
Kongresy: ano
Prostory pro akce: salonek
Salonek - kapacita: 50

Otevírací doba

všechny měsíce Po - Čt 10:00 - 22:00
Pá - So 10:00 - 23:00
Ne - Ne 10:00 - 22:00

Kalendář akcí

1.7.2022 - 30.9.2022

CYKLOVÝZVA Špindlerovka

Vzdálenost: 9,15 km
Letní soutěž aneb výzva pro každého cyklistu o hodnotné ceny. Co k tomu potřebujete? Chuť vyrazit na výlet, kolo a ukázat sám sobě, co dovedeš. ...
1.7.2022 - 30.9.2022

CYKLOVÝZVA Špindlerovka

Vzdálenost: 9,15 km
Letní soutěž aneb výzva pro každého cyklistu o hodnotné ceny. Co k tomu potřebujete? Chuť vyrazit na výlet, kolo a ukázat sám sobě, co dovedeš. ...
27.8.2022 15:00

Loučení s prázdninami – divadlo v Herní krajině

Vzdálenost: 12,48 km
Jako rozloučení s prázdninami je pro děti připraveno v Herní krajině Pecka divadelní představení a doprovodný program.