Královéhradecký kraj - turistický portál

Archeopark pravěku Všestary, odkaz se otevře v novém okně
PF 2017
Třebechovické muzeum betlémů
Digitální planetárium v Hradci Králové, odkaz se otevře v novém okně
SkiResort Černá hora – Pec
Archeopark pravěku Všestary, odkaz se otevře v novém okně
PF 2017

Archeopark pravěku Všestary

Areál Archeoparku pravěku ve Všestarech nabízí výjimečnou expozici pravěku s názornými ukázkami dobových staveb, řemesel, zvyků a obyčejů.
Více

PF 2017

Šťastný Nový rok 2017

Třebechovické muzeum betlémů

Přijďte se podívat na zrekonstruovaný Proboštův betlém.

Více

Archeopark pravěku Všestary

Areál Archeoparku pravěku ve Všestarech nabízí výjimečnou expozici pravěku s názornými ukázkami dobových staveb, řemesel, zvyků a obyčejů.
Více

PF 2017

Šťastný Nový rok 2017

Brádlerovy boudy

Krkonoše

Brádlerovy boudy leží v 1156 m n.m. v nejvyšších českých horách Krkonoších, v katastru střediska Špindlerův Mlýn pod hraničním hřebenem Krkonošského národního parku v Medvědím dole.

Brádlerovy boudy a depandance Laura (druhá budova Brádlerových bud, boudy jsou od sebe vzdáleny 100m) vytváří příjemnou atmosféru pro rekreaci jednotlivců i rodin s dětmi, včetně zvířecích rodinných příslušníků. Brádlerovy boudy nabízí taktéž pobyty pro školní skupiny, školy v přírodě, školní výlety, ozdravné pobyty, firemní akce a školení, soustředění sportovců a další tématické hromadné pobyty. Doprava zavazadel i osob ze Špindlerova Mlýna na Brádlerovy boudy je v zimních měsících na požádání zajištěna rolbou a sněžným skůtrem (telefonická domluva předem). Provoz Brádlerových bud je non-stop.

Hlavní budova Brádlerovy boudy: kapacita ubytování je 72 lůžek v jedno až čtyřlůžkových pokojích s teplou a studenou vodou. Pokoje jsou rozčleněny takto: 1/1, 16/2, 9/3, 3/4. Sociální zařízení je na chodbách. K dispozici jsou restaurace s barem, jídelna s TV, lyžárna, sauna, vlastní hotelový lyžařký vlek.

Depandance Laura: kapacita 51 lůžek ve vícelůžkových pokojích s teplou a studenou vodou. Pokoje jsou rozčleněny takto: 3/2, 3/4, 3/6, 1/7, 1/8. Sociální zařízení je na chodbách. Ubytování v této budově je pro cenové zvýhodnění určeno spíše školním lyžařským pobytům nebo skupinám méně náročných hostů. K dispozici je klubovna s barem a TV, lyžárna, vlastní lyžařský vlek přímo u budovy. Stravování probíhá v hlavní budově.

Pobyty se poskytují zpravidla se stravou, s polopenzí nebo plnou penzí. Strava je jednotná. Při plné penzi je možnost v případě celodenních výletů místo oběda dostat balíček. Pobyt bez stravy je možný pouze v letních jednodenních, popř. víkendových pobytech. Hlavní budova i depandance mají oddělené restaurace, takže i večerní posezení (hry, školení, atd.) může probíhat separovaně. Běžný provoz restaurace je zajištěn po celý den tj. od 10.00 do 24.00 hodin, včetně kuchyně s krajovými i zahraničními specialitami. V letním období je v provozu zahradní restaurace před hlavní budovou s neopakovatelným výhledem na panorama Špindlerova Mlýna, Medvědína a Sv.Petra, večer je možnost táboráku a posezení u ohně, nebo rožnění masa.

Kapacita

Celková kapacita lůžek: 110
Celkový počet pokojů: 40
Druhy pokojů: 1 lůžkové, 2 lůžkové, 3 lůžkové, 4 lůžkové, vícelůžkové
Počet 1 lůžkových: 1
Počet 2 lůžkových: 19
Počet 3 lůžkových: 9
Počet 4 lůžkových: 6
Počet vícelůžkových: 5
Brádlerovy boudy, autor: Archiv: Brádlerovy boudy
 
 

Špindlerův Mlýn 87, 543 51
GPS: 50°46'3.302"N,15°35'6.032"E
Nadmořská výška: 1155 m

GSM:+420 606 793 001
+420 602 322 022
E-mail:info@bradlerovy-boudy.czinfo@bradlerovy-boudy.cz
Web:www.bradlerovyboudy.czhttp://www.bradlerovyboudy.cz

Vybavení ubytování

Vybavení: pokoj s umyvadlem Vybavení: společné WC Vybavení: TV ve společenské místnosti Vybavení: internet v objektu Vybavení: kavárna Vybavení: bar Vybavení: zahradní restaurace Vybavení: gril, ohniště Vybavení: konferenční místnost Vybavení: klubovna Vybavení: vybavení pro školení Vybavení: taneční parket Vybavení: sauna Vybavení: hřiště Vybavení: půjčovna lyží Vybavení: zvířata akceptována Vybavení: parkoviště Vybavení: úschovna sportovních potřeb Vybavení: nekuřácké prostředí

 

Kontakt

Královéhradecká krajská centrála cestovního ruchu, p. o.
Wolkerova 616, 500 02 Hradec Králové
500 03  Hradec Králové

e-mail: info@ccrkhk.cz

 
 
load