Královéhradecký kraj - turistický portál

Archeopark pravěku Všestary, odkaz se otevře v novém okně
PF 2017
Třebechovické muzeum betlémů
Digitální planetárium v Hradci Králové, odkaz se otevře v novém okně
SkiResort Černá hora – Pec
Archeopark pravěku Všestary, odkaz se otevře v novém okně
PF 2017

Archeopark pravěku Všestary

Areál Archeoparku pravěku ve Všestarech nabízí výjimečnou expozici pravěku s názornými ukázkami dobových staveb, řemesel, zvyků a obyčejů.
Více

PF 2017

Šťastný Nový rok 2017

Třebechovické muzeum betlémů

Přijďte se podívat na zrekonstruovaný Proboštův betlém.

Více

Archeopark pravěku Všestary

Areál Archeoparku pravěku ve Všestarech nabízí výjimečnou expozici pravěku s názornými ukázkami dobových staveb, řemesel, zvyků a obyčejů.
Více

PF 2017

Šťastný Nový rok 2017

Chalupa Libošovice

Český ráj

V nabídce jsou dva objekty: stylově, nově zrekonstruovaná chalupa a novostavba s velkou oplocenou zahradou a bazénem leží na krásném a klidném místě v turisticky atraktivní lokalitě v ČESKÉM RÁJI v trojúhelníku HUMPRECHT, KOST, TROSKY v malé vesničce LIBOŠOVICE na TRASE turistických a cyklistických stezek, přímo ideální pro rodinnou dovolenou. Hustá síť značených turistických tras nabízí nekonečné možnosti k pěším vycházkám a cyklovýletům.

Dovolujeme si Vám nabídnout dva objekty, CHALUPU pro 11 osob A NOVOSTAVBU pro 7 osob.

V CHALUPĚ s ubytovací kapacitou pro 11 osob ve vstupní HALE se spoustou květin se nachází posezení u krbových kachlových kamen a velká fontána. V PRVNÍ LOŽNICI jsou čtyři samostatná lůžka. Ve DRUHÉ LOŽNICI jsou čtyři samostatná lůžka. Ve TŘETÍ LOŽNICI je k dispozici velké manželské letiště + 1 přistýlka- rozkládací křeslo. V ložnicích jsou nainstalovány el. přímotopy. KUCHYŇ s jídelním koutem je vybavena moderně: mikrovlná trouba s grilem, varná konvice, mixér, šlehač, velká lednice s mrazákem, 2x plotýnkový vařič, nádobí a velká plotnová kamna. V KOUPELNĚ je sprchový kout a WC.

V NOVOSTAVBĚ s ubytovací kapacitou pro 7 osob je dispozice: 3+kk, koupelna vč. WC, a další samostatné WC v přízemí. Ve vstupní hale s krbovými kachlovými kamny se nachází jídelní kout a sedačka- přistýlka. Kuchyň je vybavená moderně : lednice s mrazákem, mikrovlná trouba, dvouplotýnkový vařič, varná konvice, nádobí. V patře v každé ložnici je vždy manželské lůžko a jedno lůžko samotné. Jsou zde k dispozici el. přímotopy. Vzhledem k nízkoenergické povaze domu jsou spotřeby dřeva a el. energie velmi nízké.

Ve velké OPLOCENÉ ZAHRADĚ se nachází částečně zapuštěný BAZÉN 3,6 m se zahradní SPRCHOU, POSEZENÍM POD SLUNEČNÍKEM s plastovým nábytkem (stůl + 4 židle + 2 lehátka na opalování), HOUPACÍ LAVICÍ a kvetoucí dřevěnou zástěnou. DRUHÉ POSEZENÍ, dřevěné je pod PERGOLOU se 2 přenosnými GRILY na dřevěné uhlí nebo dřevo, hned vedle malého ZAHRADNÍHO JEZÍRKA s vodotryskem a zlatými rybkami. TŘETÍ POSEZENÍ POD SLUNEČNÍKEM je na terase u novostavby. Za pergolou je natažena HOUPACÍ SÍŤ. Venkovní prostor je vhodně doplněn několika PÍSKOVCOVÝMI KORYTY s okrasnými a vodními rostlinami. Dominantou dvora jsou dvě vzrostlé STOLETÉ LÍPY. Několik dalších ovocných stromů: třešeň, švestky, jabloně a záhon jahod neujde pozornosti hlavně těch menších.

Když hry, tak pro všechny. Létající talíře, šipky, petanque, soft tenis, badminton, kroket v ceně pobytu. 2 OTOČNÉ SUŠÁKY na prádlo, ÚSCHOVNA KOL nebo běžek, PARKOVÁNÍ NA POZEMKU- 6 míst, jsou samozřejmostí. Máte zaručeno soukromí, jednotlivé objekty s nikým cizím nesdílíte.

PES NENÍ POVOLEN a v OBJEKTECH SE NEKOUŘÍ.

Přijeďte si odpočinout a užít svou jistě zaslouženou dovolenou.

Kapacita

Celková kapacita lůžek: 11
Přistýlky: 1
Celkový počet pokojů: 3
Druhy pokojů: 2 lůžkové, 4 lůžkové
Počet 2 lůžkových: 1
Počet 4 lůžkových: 2
Libošovice, autor: Jiří Mikulík
 
 

Libošovice 9
Libošovice, 507 44
GPS: 50°29'28.03"N,15°9'53.24"E
Nadmořská výška: 300 m

Telefon:+420 493 571 226
GSM:+420 605 902 638
+420 730 654 266
E-mail:jiri.mikulik@seznam.czjiri.mikulik@seznam.cz
Web:www.chalupa-libosovice.wbs.czhttp://www.chalupa-libosovice.wbs.cz
chalupa s bazénem, autor: Jiří Mikulík
chalupa, autor: Jiří Mikulík
chalupa, autor: Jiří Mikulík
chalupa, autor: Jiří Mikulík
chalupa interiér, autor: Jiří Mikulík
chalupa interiér, autor: Jiří Mikulík
chalupa, autor: Jiří Mikulík
novostavba
novostavba
novostavba
novostavba
 

Vybavení ubytování

Vybavení: pokoj se sprchou Vybavení: společné WC Vybavení: společná koupelna Vybavení: možnost vaření Vybavení: gril, ohniště Vybavení: zahrada, terasa Vybavení: venkovní bazén Vybavení: parkoviště Vybavení: uzavřené parkoviště Vybavení: úschovna sportovních potřeb

 

Kontakt

Královéhradecká krajská centrála cestovního ruchu, p. o.
Pivovarské náměstí 1245 (vchod z třídy ČSA)
500 03  Hradec Králové

e-mail: info@ccrkhk.cz

 
 
load