Královéhradecký kraj - turistický portál

Archeopark pravěku Všestary, odkaz se otevře v novém okně
PF 2017
Třebechovické muzeum betlémů
Digitální planetárium v Hradci Králové, odkaz se otevře v novém okně
SkiResort Černá hora – Pec
Archeopark pravěku Všestary, odkaz se otevře v novém okně
PF 2017

Archeopark pravěku Všestary

Areál Archeoparku pravěku ve Všestarech nabízí výjimečnou expozici pravěku s názornými ukázkami dobových staveb, řemesel, zvyků a obyčejů.
Více

PF 2017

Šťastný Nový rok 2017

Třebechovické muzeum betlémů

Přijďte se podívat na zrekonstruovaný Proboštův betlém.

Více

Archeopark pravěku Všestary

Areál Archeoparku pravěku ve Všestarech nabízí výjimečnou expozici pravěku s názornými ukázkami dobových staveb, řemesel, zvyků a obyčejů.
Více

PF 2017

Šťastný Nový rok 2017

Pension Family

Krkonoše

Ubytování a stravování formou polopenze (snídaně a večeře), v případě zájmu i plné penze. Zahradní párty s grilem, kyslíkové kúry, pronájem sportovního nářadí a potřeb, výlety s doprovodem, sauna a whirlpool 500 m od pensionu. Masáže a fitness.

V přízemí se nachází restaurace pro 32 osob s malým barem V prvním patře je umístěno pět pokojů, které jsou dvou až čtyřlůžkové. V mezipatře je k dispozici společenská místnost, zařízená jako pohodlný obývací pokoj s televizí. Ve druhém patře jsou umístěny dva appartementy 2+2 a dva třílůžkové pokoje. Všechny pokoje mají svojí koupelnu, umyvadlo a WC.

V celém pensionu funguje bezdrátové volné připojení k internetu (WI-FI)

Hned vedle hlavního vchodu na zahradu je vstup do pergoly, kde se nachází veliký gril, posezení, které ocení i početnější skupiny a venkovní bar. Ten je v letní sezóně samoobslužný. 

Venkovní bazén je zastřešený a umožňuje koupání i v nepříznivém počasí. Bazén má vnitřní osvětlení, takže se lze koupat i ve večerních hodinách.

Na přilehlé zahradě je prostorné dětské hřiště s pískovištěm, velikou trampolínou, houpačkou, domečkem a dalším vybavením. Máme i ping-pongový stůl a prostornou plochu, pro hraní míčových her nebo třeba badmintonu.

Uvnitř penzionu se v mezipatře nachází dětská herna, ve které je posezení, všelijaké hračky a stavebnice a na zdi visí veliká LED TV s USB vstupem, kde můžete svým ratolestem ke hraní pustit i vlastní oblíbené pohádky. Na restauraci, kde probíhá snídaně je pak malý koutek, kde se mohou děti také zabavit.

Kapacita

Celková kapacita lůžek: 42
Celkový počet pokojů: 9
Druhy pokojů: 2 lůžkové, 3 lůžkové, 4 lůžkové, vícelůžkové, apartmá
Počet 2 lůžkových: 1
Počet 3 lůžkových: 2
Počet 4 lůžkových: 3
Počet vícelůžkových: 1
Počet apartmá: 2

Kalendář akcí

23.12.2021 17:00

Zimní kino Bojiště Trutnov - Anděl Páně

Vzdálenost: 11,10 km
Nebojte se zimy nic, vezměte kulichy a šály a přijďte si i s dětmi užít jedinečné předvánoční pohádkové promítání! Teplé nápoje a občerstvení zajištěno, ohřát ...
4.12.2021 10:00

Vánoční jarmark

Vzdálenost: 14,56 km
Přijďte nasát vánoční atmosféru, vyrobit si vánoční dekoraci či ozdoby z korálků a nakoupit vánoční dárky a dekorace. V rámci jarmarku proběhne i vernisáž vánoční ...
5.12.2021 - 31.1.2022

Zdobíme vánoční stromeček

Vzdálenost: 14,56 km
Vydejte se s námi proti proudu času a podívejte se, jak naši předkové zdobili vánoční stromeček. Vernisáž se uskuteční v sobotu 4. prosince 2021 v ...
foto úvod léto 2010
 
 

Nový Svět 91
Svoboda Nad Úpou, 542 24
GPS: 50°38'0.222"N,15°48'48.39"E
Nadmořská výška: 535 m

GSM:+420 722 180 180
E-mail:info@apfamily.czinfo@apfamily.cz
Web:www.apfamily.cz/penzionhttp://www.apfamily.cz/penzion
foto úvod 08
Pension Family 4
Pension zima
 

Vybavení ubytování

Vybavení: pokoj s umyvadlem Vybavení: pokoj se sprchou Vybavení: pokoj s WC Vybavení: TV na pokoji Vybavení: WiFi Vybavení: možnost vaření Vybavení: gril, ohniště Vybavení: zahrada, terasa Vybavení: klubovna Vybavení: venkovní bazén Vybavení: sauna Vybavení: hřiště Vybavení: dětské hřiště Vybavení: stolní tenis Vybavení: úschovna sportovních potřeb Vybavení: dětský koutek Doplňkové služby: snídaně Doplňkové služby: polopenze

 

Kontakt

Centrála cestovního ruchu Královéhradeckého kraje, z. s.
Pivovarské náměstí 1245 (vchod z třídy ČSA)
500 03  Hradec Králové

e-mail: info@ccrkhk.cz

 
 
load