Turistický portál Královéhradeckého kraje

Mexicko-argentinský večer

3
Pořadatel: PETROF, spol. s r.o.
Místo konání:

PETROF Gallery Na Brně 4 / 2136, Hradec Králové, 500 06, Zobrazit na mapě

Datum konání: 28.1.2023 od 18:00 do 21:00
Vstupné: 890 Kč
Charakter akce: Regionální
Typ akce: Setkání
Tematická kategorie: Setkání - Kulturní
Více informací na: https://www.petrofgallery.cz/akce/mexicko-argentinsky-vecer/
Anotace: Pojďte se s námi vydat do tajů Mexika a Argentiny. Připravili jsme pro vás tematický netradiční večer plný hudby, skvělého jídla a pití. Poznejte kouzlo argentinských a mexických chutí spojených s atmosférou této rozdílné kultury.

Podrobný popis:

Nejprve vás uvítáme mexickým welcome drinkem „Frozen Margarita“ nebo pravou „mexickou tequilou“, případně nabídneme nealkoholický drink „Aqua Fresca“. Čeká vás hudební doprovod na romantický klavír PETROF, hrát se budou mexické skladby.

Během večera ochutnáte speciality Argentiny a Mexika jako například „zlatý tacos“ se svojí neoddělitelnou guacamole omáčkou, argentinská novinka, která si v poslední době získala oblibu v České republice „Empanadas„, dezert „Alfajore„ a sladkou a oblíbenou delikatesu „Dulce de Leche“.

Během jednotlivých chodů živě vystoupí mexická kapela „Mariachis“, která nám pomůže vykouzlit autentickou atmosféru Mexika a Argentiny.

Společně zažijeme krásný inspirující večer a podělíme se s vámi o lásku a vášeň chutí pravé Mexické a Argentinské kuchyně pod taktovkou Alejandra z Mexika a jeho partnerky.