Turistický portál Královéhradeckého kraje

Cirkus Humberto v Hradci Králové

Humberto obalka
Místo konání:

EA Congress Hotel Aldis Akadamika Bedrny 12 / 371, Hradec Králové, 500 03, Zobrazit na mapě

Datum konání:
Charakter akce: Celostátní
Typ akce: Představení
Tematická kategorie: Jiný typ akce
Více informací na: http://www.cirkushumberto.com/cz/cirkus/turne/2023/hradec-kralove-545/
Anotace: Artistická čísla uvedená v české premiéře, přehlídky exotických zvířat i promyšlená choreografie. To vše přinese divákům zbrusu nová moderní show největšího českého cirkusu Humberto. Program nazvaný Bez limitu je v Hradci Králové k vidění v termínu 21. 2. – 11. 3.

Podrobný popis:

Cirkus Humberto je tradičním českým cirkusem se zvířaty a zárukou dlouhodobé kvality. Ve svých dechberoucích show umělci přináší divákům to nejlepší, co tuzemská i světová scéna nabízí. Na své si přijdou děti i dospělí a návštěva cirkusu se tak stane společným zážitkem, na který budou ještě dlouho společně vzpomínat.

V letošní sezóně pod červeno-žlutým šapitó uvidí diváci cirkusová čísla, která ještě v České republice neměli možnost zhlédnout, a to v provedení předních artistů z Česka, Chile, Francie, Itálie, Polska, Ruska či Ukrajiny.

Jednou z novinek je například disciplína Horizontal juggling neboli horizontální žonglování, které se věnuje mladý artista Ludwig. Toho fanoušci znají ze soutěže Česko Slovensko má talent 2018. Disciplínu předvede v české premiéře, celosvětově se jí totiž věnují pouze tři lidé a Ludwig je jedním z nich. Poprvé v českých manéžích budou moci návštěvníci obdivovat i náročné číslo Vzdušná spirála, ve kterém se snoubí elegance s precizní technikou, adrenalin jim v žilách rozproudí kolo smrti. Jde ale jen o krátký výčet, program Bez limitu je novinek plný.

Nechybí ani nádherná zvířata, která jsou právem pýchou Cirkusu Humberto. Kromě arabských hřebců, trojice hnědých medvědů, stáda zeber, karavany velbloudů, dromedárů a lam, čeká na malé i velké návštěvníky i jedno překvapení. Oblíbené indické slonice Sharon a Baby letos v manéži při vystoupení doplní arabští hřebci.

Zážitek z vystoupení umocní do detailu propracovaná choreografie, třpytivé kostýmy i zcela nová sada osvětlení a další technické vybavení.

Během zimních měsíců je stan vyhříván! Zvěřinec je přístupný každý den.

 

Představení:

všední dny představení od 17:30

víkendy představení od 16:00

pondělí volno

zvěřinec otevřen každý den

 

Vstupné:

Lóže dospělí: 400,- Kč

Lóže děti: 350,- Kč

Galerie dospělí: 350,- Kč

Galerie děti: 300,- Kč

Zvěřinec jednotné vstupné: 50,- Kč