Turistický portál Královéhradeckého kraje

Kalendář akcí

Hradec Králové Cirkus Humberto v Hradci Králové

Cirkus Humberto v Hradci Králové

21.2.2023 - 11.3.2023 | Jiný typ akce

Artistická čísla uvedená v české premiéře, přehlídky exotických zvířat i promyšlená choreografie. To vše přinese divákům zbrusu nová moderní show největšího českého cirkusu Humberto. Program nazvaný Bez limitu je v Hradci Králové k vidění v termínu 21. 2. – 11. 3.

Více
Náchod Náchodská výtvarná zima / Nachod Art Winter

Náchodská výtvarná zima / Nachod Art Winter

16.12.2022 - 2.4.2023 | výtvarné umění, Výtvarné umění

V letošním roce připravuje Galerie výtvarného umění v Náchodě výstavu Náchodská výtvarná zima – výstava regionálních umělců se zahraniční účastí (Nachod Art Winter – regional fine art exhibition with international cooperation/participation).

Více
Opočno Čertí škola

Čertí škola

20.2.2023 - 3.3.2023 | Jiný typ akce

Vstupte do světa čertů a prohlédněte si čertí školu - třídu plnou malých nezbedných čertíků, které samotný Lucifer učí vše co je potřeba znát. Projdete se kolem obrovské brány do pekla, ze které není cesty zpět! Uvidíte také čertovskou poštu, do níž pozemští čerti doručují zprávy ze země o všech hříšnících, hlásí také zlo, zlobení a neposlušnost.

Více
Dvůr Králové nad Labem TIBA – textilní podnik

TIBA – textilní podnik

14.2.2023 - 19.3.2023 | Jiný typ akce

V roce 2015 připravilo Městské muzeum ve Dvoře Králové nad Labem ve spolupráci s Ing. Josefem Jiránkem výstavu k historii národního podniku TIBA, který dlouhá léta neodmyslitelně patřil k životu našeho města.

Více
Náchod Tajemství světla

Tajemství světla

19.12.2022 - 31.3.2023 | Kultura, Vzdělávací, poznávací

Interaktivní program k výstavě Náchodská výtvarná zima určený pro školní kolektivy i zájmové skupiny. Místo: GVUN Jízdárna, Vstupné: žák/student 20Kč, pedagogický doprovod zdarma. Program nabízíme v českém i v anglickém jazyce. Konkrétní termín si prosím rezervujte s dostatečným předstihem na emailu: hornackova@gvun.cz.

Více
Hradec Králové ANSEA B-DAY PARTY - TECHNO NIGHT

ANSEA B-DAY PARTY - TECHNO NIGHT

24.2.2023 | Hudba, techno

Možná je to k nevíře, ale i já stárnu, tak to pojďme společně propařit, ať na to na chvíli zapomenu! Přátelé a kamarádi, hradečáci i hradečačky, moji milý beaver štamgasti a štamgastky, nebo jak já vám říkám, Shiny Happy Techno People! Dovolte mi vás pozvat na náš legendární TECHNO & HARD TECHNO večírek! Z tohohle soudku už jste jednou chutnali a to pod palbou ohňostrojů o silvestrovské noci. Vaše nadšení nás dostalo do kolen, takže se těším co předvedeme tentokrát na oslavu mých narozenin! Večer nám odstartuje náš moravský vrabec, vámi dobře známý, BENZ DEFTONEZ, který oslavuje nově vybojované místo v technem proslulé Blackout crew! Dále se můžete těšit na skvělého DJ a producenta, který dokonale kombinuje oblíbené berlínské techýnko se svými propracovanými minimal tracky. TAVY SMITH si vás získal už na otevíračce našeho klubu, pamatujete? 

 NNko = Nádherná a Nebezpečná. 
Hezky se na ní kouká a ještě lépe se poslouchá. Talentovaná KRISTY VANSEN nedávno excelovala v pražském ''veleklubu’’ ROXY a má za sebou i úspěšné řádění na brněnské APOKALYPSE. A co tam máme dále? 
 Zavírat to nebude nikdo jiný než PATRICIO STRIX a to ve svém nekompromisním a rázném stylu. Známý z irského rádia INFINITY RADIO IRELAND nebo ze světově úspěšného podcastu WAN DEEP SESSION, zakladatel Blackout Radio CZ u kterého se můžeme v blízké době těšit na jeho první EP!
 Tohle jsou naši BEAVER REZIDENTI s kterými se postaráme o zábavu 24. 2. 2023 u nás v BEAVER CLUBU! A co já? O tom si pokecáme u drinčíku! 

 Vyhlašuji dress code na téma filmu MATRIX - vyhlášení nejlepšího kostýmu bude v 00:00 a vítěz se může těšit na super cenu! TĚŠÍME SE NA VÁS! #TEAMBEAVERCLUB

Více