Turistický portál Královéhradeckého kraje

Kalendář akcí

Hradec Králové Vernisáž: PYTLÍKART - NETRADIČNÍ UMĚNÍ NA STOMICKÝCH PYTLÍCÍCH

Vernisáž: PYTLÍKART - NETRADIČNÍ UMĚNÍ NA STOMICKÝCH PYTLÍCÍCH

3.10.2022 od 15:00 | Jiný typ akce

Propojením malovaných pytlíků a příběhů jejich autorů vznikla unikátní putovní výstava, která ukazuje život se stomií z úhlu dosud nevídaného. Cílem výstavy je zvýšit povědomí společnosti o stomii, ukázat, jak vypadá stomický sáček a ukázat, že se stomií život nekončí a s vývodem se dá normálně žít. Příběhy, malované pytlíky a foto z proběhlých výstav naleznete na www.pytlikart.cz

Více
Jilemnice Krkonoše, seznamte se

Krkonoše, seznamte se

3.10.2022 od 17:00 | Literatura, Výtvarné umění

Srdečně vás zveme na vernisáž k otevření výstavy fotografa Dušana Štrause. Spisovatelka Danka Šárková pokřtí svou knihu Krkonoše, seznamte se.

Více
Hradec Králové Bachovy esence

Bachovy esence

4.10.2022 od 17:00 | Příroda, ekologie, příroda a ekologi - jiné

Co jsou to Bachovy esence a čím se liší od běžných bylinných léků? Je to opravdu možný směr léčby ve 21. století? Přednáší MUDr. Josef Štefánek.

Více
Hradec Králové Koncert Retro voice

Koncert Retro voice

6.10.2022 od 18:00 | Hudba, jiné hudební žánry

Hudební program ve stylu taneční retro kavárny s oblíbenými skladbami českého i světového repertoáru představí Petr Voňka (klavír), Gennadij Doroshenko (housle) a Libor Voňka (cajon).

Více
Náchod Zvuk a rituál

Zvuk a rituál

13.10.2022 od 18:00 | Hudba, jiné hudební žánry

Cyklus Zvuk Platforma prezentující české i zahraniční umělce, kteří ve své praxi využívají zvuku jako základního materiálu exprese. Program těchto akcí představuje hraniční formáty, které přemosťují vizuální umění a experimentální hudbu, stávají se tak místem dialogu nad různými kontexty současného umění.

Více