Turistický portál Královéhradeckého kraje

Kalendář akcí

Hradec Králové Umění napodobit umění

Umění napodobit umění

1.10.2021 - 27.2.2022 | malířství, Výtvarné umění

Výstava naučně-populární formou představuje fenomén originálu uměleckého díla a jeho nejrůznější napodobeniny od kopií až po záměrná falza.

Více
Vrchlabí Barma – Myanmar – země úsměvů a zlatých pagod

Barma – Myanmar – země úsměvů a zlatých pagod

2.12.2021 | Jiný typ akce

Přednáška Pavly Bičíkové o měsíčním putování po pagodách, budhistických chrámech, krápníkových jeskyních, vysokých horách neprostupnou džunglí, vždy však s pohodovými obyvateli. Vstupné: plné 50 Kč, zvýhodněné 30 Kč, rodinné 100 Kč.

Více
Vrchlabí Vánoční jarmark

Vánoční jarmark

4.12.2021 | Folklórní a společenské akce, jarmark

Přijďte nasát vánoční atmosféru, vyrobit si vánoční dekoraci či ozdoby z korálků a nakoupit vánoční dárky a dekorace. V rámci jarmarku proběhne i vernisáž vánoční výstavy. Po celý den vás čeká bohatý doprovodný program.

Více
Vrchlabí Mějme dárky od Bosorky

Mějme dárky od Bosorky

4.12.2021 | Výtvarné umění, lidová řemesla

Tradiční předvánoční výtvarná dílna pro děti i dospělé zaměřená na výrobu šperků, svíček, malování hrnečků, triček a jiné. Nebojte se, že to nezvládnete, Bosorka vám pomůže a vše vysvětlí.

Více
Hradec Králové Mikuláš pro děti

Mikuláš pro děti

5.12.2021 | Akce pro děti, Pohádky, Divadlo, Zábava

Do Orlice zavítá v neděli 5. prosince známá trojice Mikuláš, čert a anděl. Vezměte své ratolesti na bohatý mikulášský program s divadelním představením, dílničkami a zábavnými hrami.

Více
Náchod Renata Štěpařová online

Renata Štěpařová online

9.12.2021 | Výtvarné umění, výtvarné umění

Renata Štěpařová online „Některé národy věří, že fotografie může ukrást duši. Snažím se při fotografování lidem, věcem, krajinám i okamžikům duši ponechat.“ Živé vysílání s profesionální fotografkou Renatou Štěpařovou z Přibyslavi u Nového Města nad Metují a ženou mnoho tváří. Zajímá se o různé experimentální techniky, fotografickou reportáž, surrealismus, poetismus a magický realismus. V neposlední řadě je i ilustrátorkou dvou knížek. Přihlášení: https://zoom.us/j/97371007736

Více
Vrchlabí Jak se žije ježkům

Jak se žije ježkům

11.12.2021 | Vzdělávací, poznávací, Příroda

Potřebují ježci naši pomoc? Co jim může ublížit a naopak kdy je jim nejlépe? Ježčí zvyky i pověry. Přednáška a exkurze za přezimujícími ježky do stanice pro hendikepovaná zvířata ve Vrchlabí.

Více
Vrchlabí Legenda jménem Červinka

Legenda jménem Červinka

16.12.2021 | Sportovní akce, horolezectví

Z Mont Blanc na všechny hory světa a zpět za 50 let. Zážitky Honzy Červinky z jeho 12 životních horolezeckých expedic. Vstupné: plné 50 Kč, zvýhodněné 30 Kč, rodinné 100 Kč.

Více
1 2 3 4 5 6 | další >>