Turistický portál Královéhradeckého kraje

Kalendář akcí

Broumov Speciální vlak Broumovský poutník: Hradec Králové – Broumov – Hradec Králové

Speciální vlak Broumovský poutník: Hradec Králové – Broumov – Hradec Králové

10.6.2023 od 9:45 | Prohlídka, Folklórní a společenské akce, Tanec, Hudba

Broumov doputoval coby nejmenší kandidát do finále soutěže o titul Evropské hlavní město kultury a letos v červnu se rozhodne, zda město titul získá nebo připadne Českým Budějovicím. Poutnická cestovní kancelář vypravuje ve spolupráci s festivalem Rock for People speciální vlak z Hradce Králové do Broumova a zpět. Během půldenního výletu expresem Broumovský poutník účastníci zažijí, jak se chystá Evropské hlavní město kultury.

Více
Hradec Králové DNY OTEVŘENÝCH ATELIÉRŮ

DNY OTEVŘENÝCH ATELIÉRŮ

10.6.2023 - 11.6.2023 | Den otevřených dveří, Kultura

Setkání umělců s veřejností nabídnou Dny otevřených ateliérů. 11. ročník dvoudenního výtvarného festivalu Dny otevřených ateliérů pozve návštěvníky i letos na padesátku míst v celém královéhradeckém kraji. Centrum uměleckých aktivit tak o víkendu 10. a 11. června nabídne exkluzivní nahlédnutí do dílen, ateliérů a galerií, muzeí a artcenter v Hradci Králové, Rychnově, Náchodě, Trutnově, Josefově, ale i mnoha dalších městech a obcích.

Více
Vinum et Cetera

Vinum et Cetera

3.6.2023 od 13:00 | Lokální, Kulturní, Setkání, Historický objekt, Prohlídka, Exkurze, Vzdělávací, poznávací, gastronomická akce, gastronomie - víno, Gastronomie

Tradiční a návštěvníky vyhledávaná ochutnávka nejlepších českých a moravských vín ze Salonu vín ČR, která se koná na nádvoří broumovského kláštera.

Více
Nechanice Pivní pohoda

Pivní pohoda

3.6.2023 od 12:00 | Gastronomie, gastronomie - pivo

Druhý ročník Pivní pohody v Nechanicích vedle kulturního domu je tu!

Více
Třebechovice pod Orebem DĚTSKÝ DEN

DĚTSKÝ DEN

1.6.2023 od 13:00 | Akce pro děti, Hudba, Zábava

Přijďte si 1. června užít Dětský den za kulturní dům v Třebechovicích! Čeká vás bohatý program, kolotoč a obří skluzavka! Od 15 hod. vystoupí Magic Duo Radek a Simona, připraveny budou i soutěže nejen pro děti a diskotéka.

Více
Broumov 3D výstava “Moje velké přání pro místo, kde žiju”

3D výstava “Moje velké přání pro místo, kde žiju”

2.6.2023 od 8:00 | Jiný typ akce

Město Broumov je finalistou soutěže Evropské hlavní město kultury 2028, a tak přináší kulturu i těm, kterým patří budoucnost – dětem a mladým. Na začátku roku Broumov 2028 vyhlásil kreativní výzvu na téma Moje velké přání pro místo, kde žiju.

Více
Jičín Veteránem Českým rájem

Veteránem Českým rájem

2.6.2023 - 4.6.2023 od 11:00 | Sportovní akce, moto - sport

Tradiční setkání spojené s výletními jízdami krajem Českého ráje. Akce je vypsána pouze pro stroje vyrobené do roku 1945 včetně.

Více