Turistický portál Královéhradeckého kraje

Kalendář akcí

Doudleby nad Orlicí Farmářské trhy

Farmářské trhy

11.12.2022 od 9:00 | jarmark, Gastronomie

V areálu zámku v Doudlebách nad Orlicí se můžete těšit na několik farmářských trhů. 10. dubna navštivte farmářské velikonoční trhy, 15. května na Vás čekají májové trhy s výstavou bonsají, 14. srpna se můžete těšit na řemeslný jarmark, 16. října se konají dušičkové trhy, 13. listopadu navštivte zámek Doudleby nad Orlicí za svatomartinskými trhy a poslední farmářské trhy tohoto roku budou věnovány vánočnímu jarmarku.

Více
Hradec Králové Vánoční trhy v Hradci Králové

Vánoční trhy v Hradci Králové

9.12.2022 - 23.12.2022 od 10:00 | Gastronomie, jarmark, Folklórní a společenské akce

Vánoční trhy nabídnou vedle množství stánků s tradičním vánočním zbožím i možnost potěšit své chuťové pohárky. Nově v prostředí historického centra pod Bílou věží.

Více
Hradec Králové Prohlídka Bílé věže s čertem

Prohlídka Bílé věže s čertem

4.12.2022 od 10:00 | Prohlídka, Historický objekt

Komentovaná prohlídka Bílé věže pro děti, kde tentokrát bude průvodcem čert. Cestou nahoru s ním děti zažijí drobné lotroviny a čertoviny, ale bát se rozhodně nemusí (ani ti zlobivější).

Více
Hradec Králové Čerti, z věže ven

Čerti, z věže ven

4.12.2022 od 17:00 | Zábava, Akce pro děti

Letos se čerti místo v pekle usídlili na Bílé věži. Běžte se podívat, jak z ní utíkají! Hradecké Velké náměstí ožije zábavným programem pro děti i rodiče, ve kterém nebudou chybět čerti, andělé, ohnivá show i úprk čertů z Bílé věže.

Více